Продавець ZHYVA (Жи́ва) розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
382 відгуків

Вибір добрива для газону

Вибір добрива для газону

 

В ідеалі, газон повинен бути, насичено зеленого кольору, без бур'янів і мати здоровий вигляд. Однак не завжди це так. Існують такі проблеми як: мох, пожовтіння, бур'яни та інші.
Більшість з цих проблем є симптомом дефіциту певних поживних речовин. Щоб впоратися з якими проблемами необхідно відповідно "підгодовувати" Ваш газон якісними добривами і він завжди буде мати здоровий вигляд.

Чудовий газон - немає видимих ознак хвороби

Ідеальна ситуація - газон здоровий, щільний дерен, зелений. Щоб зберегти цей вид найкраще підійде добриво, що містить азот, фосфор і калій.

Рекомендовано Добриво Agrecol SUPER багатокомпонентне


жовтий газон

Газон сусіда завжди зеленіша ...?
Це може бути пов'язано з тим, що Вашому газону необхідний один з найважливіших елементів - азот. Потрібно підібрати добриво з підвищеним вмістом цього компонента.

Ми рекомендуємо Добриво Agrecol від пожовтіння газону

Газон з мохом

Все більше і більше моху, а трави і все менше і менше? Цьому може бути багато причин. Професійне добриво з вмістом заліза допоможе вирішити цю проблемою (залізо обмежує зростання моху та усуває існуючий).

Рекомендовано Добриво Agrecol для газону від моху

Швидкорослий газон

Че може бути так, що газон дуже добре росте дуже швидко і пишно?


Якщо це зводиться до необхідності косити його кожні кілька днів, це дійсно стає проблемою. Причиною цього є достатня кількість або навіть перевищена кількість поживних елементів в ґрунті, тому радять не вносити добрива в цей період, а почекати кілька місяців. При черговому добриво газону використовувати добриво з низьким вмістом азоту. Це дозволить знизити швидкість росту трави і Ви зможете не так часто косити газон.

Рекомендовано Добриво Agrecol для газону рідко косіння


Газон повільно зростає

Мы мечтаем, чтобы газон был как на картинке, но назло не хочет расти ...


Вещество, которое отвечает за быстрый рост травы является азот. Так Вы должны выбрать удобрение с его возросшим количеством, которое вы можете приобрести по лучшей цене в нашем магазине "Жива". После внесения этого удобрения зеленая трава начнет быстро расти.

Рекомендовано Удобрение Agrecol для газона Быстрый ковровый эффект

Газон с сорняком


Несколько сорняков в газоне не является проблемой. Вы можете удалить их вручную. Однако, когда сорняков становится много, ручное удаление становится неэффективным. Если применить удобрение с повышенным количеством азота, пышные сорняки газонная трава начнет расти быстрее и таким образом могу приглушить рост сорняков. Помните, что если сорняка становится много необходимо будет использовать гербицид.

Рекомендуем Удобрение Agrecol для газона от сорняков

Газон не однороден (есть пятна на которых не растет трава)


После зимы на газоне есть травяные залысины, где нужно сеять семена газонной травы?

При плануванні досева в порожніх областях або під час посадки газону використовують добриво, що містить всі необхідні поживні речовини (азот, фосфор, калій). Навіть без досивання насіння газонної трави використовуючи добриво тонкі і ослаблені пагони добре відновлюються.

Рекомендуємо Добриво Agrecol для Відновлення газону і регенерація

Інші статті