Кошик
299 відгуків
Надійний продавець Prom.ua

Вибір добрива для газону

Вибір добрива для газону

 

В ідеалі, газон повинен бути, насичено зеленого кольору, без бур'яну та мати здоровий вигляд. Однак не завжди це так. Існують такі проблеми як: мох, пожовтіння, бур’яни та інші.
Більшість з цих проблем є симптомом дефіциту певних поживних речовин. Щоб впоратись з якими проблемами необхідно відповідно “підгодовувати” Ваш газон якісними добривами  і він завжди матиме здоровий вигляд.

 

 

Чудовий газон - немає видимих ознак хвороби

 

Ідеальна ситуація - газон здоровий, має щільний дернину, зелений. Щоб зберегти цей вигляд найкраще підійде добриво, що містить азот, фосфор і калій.

 Рекомендовано Добриво Agrecol SUPER багатокомпонентне
  

 

 

Жовтий газон
 

Газон сусіда завжди зеленіший...?

Це може бути пов'язано з тим, що Вашому газону необхідний один з найважливіших  елементів - азот. Потрібно підібрати  добриво з підвищеним вмістом цього компонента.

Ми рекомендуємо Добриво Agrecol від пожовтіння газону

  

 

 

Газон з мохом
 

Все більше і більше моху, а трави і все менше і менше? Цьому може бути багато причин. Професійне добриво з вмістом заліза допоможе вирішити цю проблемою (залізо обмежує ріст моху і усуває існуючий).

Рекомендовано Добриво Agrecol  для газону від моху

  

 

 

Швидко зростаючий газон
 

Че може бути так, що газон занадто добре росте дуже швидко та пишно?

 

Якщо це зводиться до необхідності косити його кожні кілька днів, це насправді стає проблемою. Причиною цього є достатня кількість чи навіть перевищена кількість поживних елементів в грунті, тому радять не вносити добрива у цей період, а почекати декілька місяців. При черговому удобренні газону використовувати добриво з низьким вмістом азоту. Це дозволить знизити швидкість росту трави і Ви зможете не так часто косити газон.

Рекомендовано Добриво Agrecol для газону Не часте косіння

 

 

Газон повільно росте

 

Ми мріємо, щоб  газон був як на картинці, але на зло не хоче рости...

 

Речовина, яка відповідає за швидкий ріст трави є азот. Так  Ви повинні вибрати добриво з його збільшеною кількістю, яке ви можете придбати за найкращою ціною у нашому магазині "Жива" Після внесення цього добрива зелена трава почне швидко рости.

Рекомендовано Добриво Agrecol для газону Швидкий килимовий ефект

 

 

 

Газон з бур’яном

 

Кілька бур'янів в газоні не є проблемою. Ви можете видалити їх вручну. Однак, коли бур'яна стає багато,  ручне видалення стає не ефективним . Якщо застосувати добриво з підвищеним кількістю азоту, пишні бур'яни газонна трава почне зростати швидше і таким чином можу приглушити ріст бур’яну. Пам'ятайте, що якщо бур’яну стає багато необхідно буде використовувати  гербіцид.

Рекомендуємо Добриво Agrecol для газону від бур’янів

  

 

 

Газон не однорідний (є плями на яких не росте трава)

 

Після зими на газоні є трав'яні залисини ,де потрібно підсівати насіння газонної трави?

При плануванні досіву в порожніх областях або під час посадки газону використовують добриво, містить всі необхідні поживні речовин (азот, фосфор, калій). Навіть без досівання насіння газонної трави  використовуючи добриво тонкі і ослаблені пагони добре відновлюються.

Рекомендуємо Добриво Agrecol для газону Відновлення та регенерація

Інші статті