Кошик
299 відгуків
Надійний продавець Prom.ua

Найпопулярніші сорти Мятлика (тонконіг) лугового (Poa pratensis L.) у сумішах газонних трав DLF-Trifolium

Найпопулярніші сорти Мятлика (тонконіг) лугового (Poa pratensis L.) у сумішах газонних трав DLF-Trifolium

Тонконіг лучний (Poa pratensis) часто зустрічається в природних умовах зростання на грунтах, багатих мінералами і гумусом, як в північній, так і в південній півкулях. Виведено вузьколисті сорти з відмінними газонними якостями. Тонконіг лучний — це життєздатна трава з сильними підземними пагонами і прямостоячими облиственими пагонами. Рости починає ранньою весною. Відростає облистянілою масою, відповідною для скошування і частого зрізу. Тонконіг лучний добре переносить витоптування. Завдяки підземним паросткам може відновлюватися після великих пошкоджень. Новіші сорти характеризуються більшою густотою стояння, ніж старі. Добре переносить спеку, що робить тонконіг лучний підходящим партнером в травосумішах з вівсяницею очеретяною.

В сумішах газонних трав від датської фірми пристуні такі види мятлика (тонконога) лугового:

 • Poa pratensis Ballin,

 • Рoa pratensis Sobra,

 • Poa pratensis Platini.

Мятлик луговий присутній у цій суміші у найменшій мірі, однак його основні якості впливають на всю суміш.

 

Poa pratensis Ballin  

Цей сорт тонконога найкраще вкорінюються, і швидко відновлюється.

Відімінні якості:

 

Щільність

Зносостійкість

Колір

Укорінення

 • швидко вкорінюється,
 • має хорошу витривалість і зимостійкість,
 • середньо-зелений колір.

Ballin належить до групи зі средньосильним укоріненням і раннім цвітінням. Витривалість Ballin була доведена роками використання в Європі, де він є найбільш поширеним сортом мятлика лугового. Ballin має дуже високу витривалість до зими, що доведено і в альпійському регіоні, і в Центральній і Східній Європі, де він є найбільш бажаним сортом. Зимостійкість, поєднуючись із зеленим кольором, дає газону хороший вигляд навіть в зимовий період. Особливо підходить для футбольних та ігрових майданчиків, гольф-полів. Завдяки скосу, він формує досить щільний газон з чудовою витривалістю і гарним зовнішнім виглядом.

Balin займає 20% разом із Pao pratensis Sorba в травосуміші Universal PlayGround, а також 10% в суміші спортивної газонної трави Sport Luxgrass і 5% в суміші універсальної газонної трави Luxgrass Relax

 

Рoa pratensis Sobra

Ідеальний супутник вівсяниці червоної для створення щільного газону. ​

Відімінні якості:

Щільність

Тонколистість

Зносостійкість

Колір

 • відмінно підходить для суміші з вівсяницею очеретяною,

 • висока зносостійкість,

 • середньо-зелений колір,

 • середній ступінь щільності

Sobra має середню щільність травостою і середньої ширини листя. Це дає дуже рівномірний вигляд при змішуванні з овсяницею очеретяною. Ці два аспекти дають відмінну комбінацію газонних трав для жарких і посушливих умов, де вони доповнюють один одного для створення чудового газону в умовах нестачі вологи. Sobra забезпечує газону високу зносостійкість і є хорошим компонентом для створення бюджетних рулонних газонів для використання на ігрових і спортивних майданчиках, а також для оновлення та створення нових газонів на заміських ділянках.

Sorba займає 20% разом із Pao pratensis Balin в травосуміші спортивної газонної трави Universal PlayGround

 

Poa pratensis Platini

Це найкращий сорт мятлика для затінених ділянок.

Відімінні якості:

 

Щільність

Зносостійкість

       Колір

Тіневитривалість

 

 • кращий в дослідах NTEP,

 • висока зносостійкість,

 • дуже зимостійкий,

 • хороша тіньовитривалість

У списку Національної програми дослідження газонів (NTEP) США сорт займає одну з найсильніших позицій. Platini займає цю позицію завдяки прекрасному стану у всіх випробовуваних кліматичних зонах і при будь-якій висоті скошування. Одне з найбільш значущих переваг мятліка лугового — зносостійкість. Platini відібраний як сорт, що має оідних з найбільш високих показників по цьому параметру. Platini дав  показник “вище середнього” по тіньовитривалості в усіх кліматичних зонах. Це високо оцінено на багатьох футбольних стадіонах.

Цей сорт газонної трави є у суміші універсальної газонної трави Delfi ,яку можна придбати в магазині газонних трав "Жива".

     

Інші статті