Кошик
299 відгуків
Надійний продавець Prom.ua

Найпопулярніші сорти Райграсу пасовищного (Lolium perenne L.) у сумішах газонних трав DLF-Trifolium

Найпопулярніші сорти Райграсу пасовищного (Lolium perenne L.) у сумішах газонних трав DLF-Trifolium

Другим важливим компонентом сумішей газонних трав є Райграс пасовищний (Lolium perenne L.). Райграс пасовищний — це один з найбільш швидкоукорінювальних сортів газонної трави. Віддає перевагу м'якому клімату, проте може переносити температури до -16 ° С -18 ° С без снігового покриву. При наявності снігового покриву райграс пасовищний переносить ще нижчі температури. У регіонах з помірним кліматом райграс пасовищний є природньо багаторічною травою з високою життєздатністю. Може вирощуватися на всіх типах грунтів, за винятком занадтовологих. Характерною рисою райграса пасовищного є дуже висока стійкість до зношування завдяки швидкому темпу відростання пагонів і листя. Це робить його важливим складовим спортивних газонних сумішей.

На даний момент у сумішах газонних трав компанії DLF-Trifolium представлені такі сорти пасовищного райграсу:

  • Lolium perenne L. Calibra,

  • Lolium perenne L. Tetramax,  

  • Lolium perenne L. Taya

Lolium perenne L. Calibra використовують в основному як вид кормового райграсу, а основними його якостями як газонної трави є  зимостійкість, а також стійкість до багатьох хвороб.

Lolium perenne L. Tetramax. В суміші гасіння газонних трав цей сорт надасть стійкість до хвороб та ранні сходи весною.

Райграс посавищний займає значне місце у цій травосумішах, що надає їм високу стійкість до низьких температурних умов та стійкість до хвороб.

Ці два види райграсу  разом займають 35% у двох сумішах газонних трав Universal ― Robustica та PlayGround , які можна придбати в магазині насіння "Жива" м. Івано-Франківськ

 

Lolium perenne L. Taya

Зносостійкий вид райграсу, який також відрізняється і стійкістю до посухи.

Відімінні якості:

 

Плотність

Зносостійкість

Колір

Спілість

  • зносостійкий,

  • витривалий,

  • щільний,

  • широко адаптований.

 

У порівняльних дослідах Taya показує високу зносостійкість з дуже швидким відновленням дернини після ушкоджень. Одна з причин високої зносостійкості — висока щільність і швидке відновлення листя після ушкоджень. Спільно з швидким укоріненням це робить сорт Taya  одним з кращих сортів для спортивних цілей. Цей райграс має хорошу стійкість до іржі, червоної нитчасті і гельминтоспоріозу, результатом чого є здоровий стан цілий рік.


Цей сорт райграсу пасовищного можна придбати в універсальній суміші газонних трав Delfi в якій він займає 25%.

Інші статті