Кошик
195 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Відправка щоденно в день замовлення (Нова пошта)

Рослини для газону

Рослини для газону

Для створення декоративного земельного покриття, газону, зазвичай використовуються різні види рослин та їх суміші. Наявність переважаючої кількості тої чи іншої рослини, можна надати всьому газону певних властивостей. Найбільш популярними вимогами до газонів є: тіневитривалість, стійкість до навантаження, стабільний ріст в умовах посухи, щільне покриття, повільне зростання та інше. 

 

 

 

Вівсяниця

Festuca це рід квіткових рослин, який належить до сімейства трав'яних. Вони бувають як вічнозеленими, так і сезонними багаторічними травами з висотою 10-200 сантиметрів та всесвітнім поширенням, окрім Антарктики. Вівсяниця дуже часто використовуються для покриття гольфових полів. Цей рід рослин є споріднений до райграсу.

Вівсяниця червона

Festuca rubra це вид трави, загально відомої як вівсяниця червона. Вона розповсюджена по всьому світу і може витримувати різні середовища і клімати. Найкраще пристосована до добре зволожених ґрунтів в холодному та помірному кліматі. Полюбляє затінені ділянки і часто обирається садівниками за її стійкість до тіні. Вівсяниця червона входить до складу газонних травосумішей, які можна придбати в інтернет магазині насіння "Жива".Цей вид трави виступає їжею для диких тварин, але вона не є вигідною для годування домашнього скоту через її низьку продуктивність та смакові якості. Червона вівсяниця є декоративною рослиною для садів і часто застрічається як основна складова сумішей насіння газонних трав, наприклад в німецькому тіньовому газоні для надання газону високої толерантності до нестачі сонячних променів.

  

Висота вівсяниці червоної може сягати  від 2 до 20 сантиметрів, стеблини мають яскраво-зелений колір.

Вівсяниця очеретна

Festuca arundinacea є вид трави, відомої як вівсяниця очеретна чи висока вівсяниця. Це міжсезонний вид трави, що походить з Європи. Це важливий пасовищний вид трави, поширений по всій Європі і культивування цієї рослини використовується в сільському господарстві. Вівсяниця очеретна входить до складу газонних травосумішей, які можна придбати в інтернет магазині насіння "Жива". Також це декоративна трава для садів і є рослиною, що відновлює навколишнє середовище. В природі цю траву можна зустріти на вологих луках, на берегах річок та відкритих берегів моря.

  

ВІвсяниця використовується у вигідному тіньовому газоні "Румба".Висока вівсяниця росте в багатьох грунтах південного заходу, включаючи погані, закислені, слабозволожені землі, а також в місцях з низьким рівнем добрив, де є високе навантаження на рослину через засуху чи перевипас. Висока вівсяниця це та сама трава, що покриває південний газон Білого Дому (США). 

 

Райграс

Lolium це рід рослин, що складається з дев'ятьох видів кущової трави. Ці трави відрізняються формою росту у вигляді пучків. Райграс є природнім для Європи, Азії, та північної Африки, але широко вирощується по всьому світу.

Райграси деяких видів є дуже важливими як для використання в газонах, так і для пасовищ, для заготовки корму на зиму, бо є дуже поживною рослиною. Лоліум є культурою, що запобігає ерозії грунту.

Райграс пасовищний 

Lolium perenne це трава, відома як райграс пасовищний, довговічний райграс, англійський райграс, зимовий райграс. Пасовищний райграс є важливим видом для пасовищ та фуражу, а також використовується в багатьох сумішах трав для пасовищ. Райграс входить до складу газонних травосумішей, які можна придбати в інтернет магазині насіння "Жива". Наприклад, райграс пасовищний входить до складу вигідної данської газонної трави "Релакс"  Окремі мікси насіння пасовищного райграсу широко використовуються для спортивного покриття, особливо для зимових видів спорту через його здатність протистояти зносу і сильним потенціалом до самовідновлення.

  

Пасовищний рейграс формує дуже щільну темно-зелену добрескошувану поверхню при вірному догляді, і може бути успішно використаний як постійний газон.

 

Тонконіг

Poa, відомий як тонконіг чи блуграс, це вид одно- та багаторічних трав, які служать їжею для тварин. Також блуграс використовуються як зимова трава для газонів, спортивних полів та ділянок для гольфу.

Тонконіг лучний

​Poa pratensis це трава, відома як тонконіг лучний, кентукі блуграс, чи просто лучна трава. Вона природньо зустрічається у Європі, Азії, Північній Америці, та північній Африці.

  

Тонконіг лучний є дуже цінною пасовищною рослиною, маркером добре зволоженої та родючої землі. Тонконіг лучний входить до складу газонних травосумішей, які можна придбати в інтернет магазині насіння "Жива".Він використовується для створення газонів в парках та садах, і є найпопулярнішим у прохолодних вологих кліматах. Пропонуємо придбати газон преміум рівня нідерландського виробництва, який містить 10% тонконога лучного Часто використовується для покриття спортивних полів цілий рік.

 

 

http://en.wikipedia.org/